پاییز و زمستان کیش، خوش آب و هوا، شلوغ و گران

آب و هوای جزیره کیش برخلاف سایر شهرهای توریستی کشور در فصول سرد سال یعنی پاییز و زمستان به شدت خوب و مطبوع است. بسیاری از گردشگران نیز اواسط آبان تا اواخر اسفند را برای سفر به کیش انتخاب می‌کنند و این موضوع سبب شلوغ
ی جزیره و افزایش قیمت تور کیش در فصل زمستان می‌شود. به طوری که قیمت پرواز کیش در فصل زمستان نسبت به تابستان ۵۰ درصد و قیمت هتل‌های کیش تا ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت.

تور نوروزی کیش، به یاد ماندنی اما بسیار گران

تعطیلات نوروز، بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش است. دلیل این امر هم، آب‌وهوای خنک و طبیعت زیبای جزیره کیش در اوایل بهار است. اگر مشکلی با قیمت بالای تور کیش نوروزی ندارید، توصیه می‌کنیم تا نوروز را برای سفر به کیش انتخاب کنید. برای تهیه تور کیش نوروز نیز بهتر است حداقل از یک ماه قبل اقدام به رزرو تور کیش کنید.

حراجی‌های زمستانه و بهاره کیش را از دست ندهید

حراجی‌هایی که در فصل زمستان یا بهار در کیش برگزار می‌شود باعث شده تا بسیاری از گردشگرانی که برای خرید به کیش سفر می‌کنند، بهار یا زمستان را برای سفر به جزیره کیش انتخاب کنند.

در بهار و تابستان قیمت تور کیش به تدریج کاهش خواهد یافت

آب و هوای کیش در فصل تابستان به شدت گرم است. در این فصل دمای هوا در کیش به بیش از ۳۴ درجه سانتیگراد و رطوبت هوا به بیش از ۷۰ درصد می‌رسد. گرم‌شدن هوای جزیره از اوایل اردیبهشت ماه شروع و تا اواخر شهریور ماه ادامه خواهد داشت. از اواخر شهریور ماه نیز به‌تدریج از گرمای هوا کاسته شده و هوا خنک می‌شود. گرما و شرجی هوا در این ایام و به‌خصوص از خرداد تا شهریور، سبب کاهش تقاضا برای سفر به کیش و در نتیجه کاهش قیمت تور کیش می‌شود. به طوری که در تور کیش تابستان شما می‌توانید هتل‌های خوب کیش را با قیمت پایین رزرو نمایید.

بهترین راه برای سفر به کیش؛ تور هوایی کیش یا تور زمینی کیش؟

تور کیش به چند طریق قابل رزرو است. تور هوایی کیش، تور زمینی کیش با قطار و اتوبوس و حتی تور کیش با خودرو شخصی. اینکه کدامیک برای شما مناسب است به عوامل مختلفی از جمله شهر محل سکونت، بودجه و زمان سفر شما بستگی دارد.

تور هوایی کیش، آسان اما گران

شاید بهترین و آسان‌ترین راه سفر به کیش، تهیه تور هوایی کیش است. با پرواز کیش در کمتر از ۲ ساعت، می‌توانید خود را به کیش برسانید تور هوایی کیش علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، خستگی و دردسر کمتری نیز دارد. تنها عیب تور هوایی کیش، قیمت پرواز کیش است که به نسبت تور زمینی کیش کمی گران است.

ایرلاین‌‌های تور کیش، هرچقدر پول دهید، هواپیمای بهتری سوار می‌شوید

بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی داخلی از نقاط مختلف ایران به جزیره کیش پرواز دارند. در این بین پروازهای شرکت‌های هواپیمایی ماهان، معراج، ایران‌ایر تور و ایران‌ایر به علت بهره‌مندی از ناوگان مجهزتر و هواپیمای بهتر، گران‌تر از سایرین هستند. پروازهای کاسپین، تابان، زاگرس.

  • زاگرس پروازهای سیستمی دارد و ممکن است قیمت پرواز تغییرات بسیار زیادی داشته باشد.

نگران ترانسفر فرودگاه تا هتل در کیش نباشید.

فرودگاه کیش، یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های کشور بوده که در مرکز جزیره کیش قرار دارد. در فرودگاه کیش مشکلی برای ترانسفر نخواهید داشت اغلب هتل‌های کیش ترانسفر فرودگاهی رایگان را در اختیار میهمانان خود قرار می‌دهند. اما اگر به هر دلیلی تمایل به استفاده از سرویس فرودگاهی هتل‌های کیش را نداشته باشید می‌توانید از تاکسی‌های فرودگاهی و یا خدمات CIP و VIP فرودگاه کیش استفاده کنید.