ویزای تحصیلی انگلستان

چرا تحصیل در انگلستان:

بریتانیا دارای شهرتی خاص برای تحصیل میباشدو مقصد خوبی برای بیش از یک میلیون دانشجو در سراسر جهان میباشد.

تحصیل در کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد توجه بسیاری از مشتاقان علم و تحصیل است چرا که انگلستان جزء با کیفیت ترین دانشگاههای جهان است همچنین تحصیل در انگلستان و فارغ التحصیل شدن در دانشگهای انگلستان این امکان را فراهم میکند که اقامت در انگلستان ایجاد کند.علاوه بر این دانشگاههای انگلستان مقرون به صرفه تر هستند.
آژانس مهر آسما

انگلیس یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل است زیرا ترکیبی عالی از مردم از سراسر جهان است. همچنین دانشجویان دوستانه است و تقریباً در همه رهبران در میان رهبران است. انگلستان در مجموع 12 دانشگاه در لیست 100 دانشگاه برتر جهان دارد. انگلستان دارای آکسفورد و کمبریج معروف است که در سراسر جهان بسیار شناخته شده هستند و بیش از 8 قرن قدمت دارند.

انگلیس ترکیبی متنوع از فرهنگهای مختلف است و ادیان اصلی مسیحیت ، هندوئیسم ، اسلام ، یهودیت هستند. تاریخ غنی و باستان و یک دموکراسی مدرن ، پادشاهی متحده را به مکانی مناسب برای تحصیلات عالی تبدیل کرده است. انگلستان از این دانشجویان با تمام وجود برای تحصیل و همچنین اقامت دائم استقبال می کند.

همه می خواهند بدانند که پس از اتمام تحصیل چگونه می توانند روابط عمومی در انگلیس دریافت کنند. آموزش آکادمیک در اینجا نحوه دستیابی به روابط عمومی در انگلیس را با دنبال کردن 5 مرحله آسان توصیف می کند. آنها به شرح زیر هستند:

مرحله 1: اطمینان از پذیرش در دانشگاه انگلستان

برای گرفتن روابط عمومی در انگلستان اولین مرحله پذیرش در دانشگاه انگلستان است. تحصیل در انگلستان بزرگترین تصمیمی است که دانش آموزان می توانند بگیرند زیرا انگلستان با داشتن کیفیت عالی آموزش عالی ، امکانات و ارتباط جهانی از قدرت جهانی برخوردار است. تصمیم برای انتقال از یک کشور به کشور دیگر برای تحصیلات عالی بدون شک یک تصمیم بزرگ است. ما فکر می کنیم که چنین تصمیمی فقط باید پس از تجزیه و تحلیل بسیار زیاد گرفته شود ، به همین دلیل آموزش دانشگاهی به هر س yourال شما در مورد تحصیل در انگلستان پاسخ می دهد.

هر ساله حدود 5000000+ دانشجوی بین المللی برای تحصیل به انگلستان می آیند. این تعداد به طرز حیرت انگیزی تعداد زیادی است ، اما عوامل زیادی از جمله دلایل شخصی ، اجتماعی و اقتصادی برای تعداد بسیار زیادی دانشجویی که برای تحصیل در انگلستان می آیند وجود دارد

آموزش با کیفیت

بسیاری از کشورها دوست دارند از سیستم آموزشی انگلستان پیروی کنند ، زیرا کیفیت آن بهترین در جهان است. دانشگاه های انگلستان توسط QAA به طور منظم مورد بازرسی قرار می گیرند تا استانداردهای آموزش ، یادگیری و تحقیق را ارزیابی کنند تا از رعایت معیارهای تعیین شده اطمینان حاصل کنند. سیستم آموزشی هند نیز براساس سیستم انگلستان بنا شده است

مقطع کارشناسی در بریتانیا

مهاجرت به انگلستان

برنامه های کارشناسی بین المللی تمام دانشگاه های انگلستان توسط (اداره پذیرش دانشگاه ها و کالج ها) اداره می شود و موسسه ما به عنوان یک مرکز رسمی با  مشاوران حرفه ای می توانند شما را در کل فرآیند درخواست دانشگاه راهنمایی کنند 

علاوه بر دوره های استاندارد ۳ ساله کارشناسی، مدرک کاردانی مشترک یا دو ساله که دانشجویان میتوانند زمان خود را در دو دوره مختلف تقسیم می کنند، به این معنی که میتوانند های با انتخاب ماژول های عالی ، گزینه های شغلی خود را پس از فارغ التحصیلی بالا ببرند.

یک دوره ساندویچ چهار ساله که دانشجویان میتوانند یک سال دوره ی تحصیل خود را بصورت عملی بگذرانند و شامل یک سال در یک دوره کار در زمینه تحصیل شما می شود.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان

یک دوره تحصیلات تکمیلی یا دوره کارشناسی ارشد در بریتانیا به دنبال اتمام دوره موفقیت آمیز کارشناسی می باشد، که به در مقایسه با دیگر کشورهای جهان که این دوره های ۲ سال میباسند در انگلستان ۱ سال میباشد

 

 

دوره های پایه در انگلستان

دوره پایه چیست؟

 

اگر دانشجوی بین المللی هستید که امتحانات دبیرستان خود را تمام می کنید ، کمتر از 13 سال تحصیلات را گذرانده اید و مایل هستید اولین مدرک خود را در انگلستان بگذرانید ، باید یک دوره پایه را در دانشگاه یا کالج انگلستان تحصیل کنید. بنیاد یک دوره آماده سازی یک ساله برای دانشجویان بین المللی است که برای ورود به دوره کارشناسی دانشگاه انگلستان به زبان انگلیسی و آمادگی اضافی نیاز دارند.

برنامه های بنیاد برای افراد متقاضی مدرسه است که یک برنامه درسی غیر بریتانیایی را مطالعه کرده اند اما مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه انگلستان هستند. دوره بنیاد به عنوان پلی بین مدارک تحصیلی فعلی شما و شرایط ورود به دانشگاه دانشگاه انگلستان عمل می کند و به منظور ایجاد شکاف های دانشگاهی ، بهبود زبان انگلیسی و آشنایی شما با زندگی و فرهنگ انگلستان در آماده سازی دانشگاه طراحی شده است.

انواع دوره های پایه

دوره های پایه می تواند شما را برای رشته های تحصیلی مختلف مانند بازرگانی، مدیریت مالی و مدیریت، محاسبات، حقوق، هنر و طراحی، مهندسی، علوم اجتماعی، پزشکی، داروسازی، رسانه ها و علوم انسانی آماده سازد.

ارائه دهندگان بنیادی خاص با دانشگاه های انگلستان همکاری آموزشی داشته و می توانند پیشرفت تحصیلی شما را برای یکی از دانشگاه های انگلستان تضمین کنند، دانش آموزانی که واجد شرایط برای تحصیل در انگلستان از بسیاری از  امکانات دانشگاهی با دسترسی کامل به کتابخانه ها، تجهیزات و امکانات ورزشی بهره مند شوند.

الزامات دوره پایه

حداقل نمره آیلتس 4.5 برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در دوره های پایه هستند. اگر مهارتهای زبان انگلیسی شما  برای تحصیل در انگلستان کافی نباشد، نیاز به گذراندن دوره های زبان انگلیسی هستید و ممکن است قبل از شروع دوره پایه، برای گذراندن یک دوره زبان انگلیسی به مراکز زبان انگلیسی مراجعه کنید