بهترین تور های کیش اگر قصد سفر به کیش را دارید می توانید از تور های کیش استفاده کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود رقم زنید. تور های کیش بسیار گوناگون هستند و قیمت‌های متفاوتی دارند اما می‌توان بهترین تورهای کیش را با قیمت بالاتر و امکانات بیشتر برای خود رزرو کرد.

تور های کیش گاهی به صورت زمینی و گاهی هوایی هستند که با توجه به میزان بودجه و هدف خود می‌توان تور دلخواه را انتخاب کرد. وقتی همراه تور به کیش سفر می‌کنید رزرو هتل، سرو غذا، بازدید از اماکن تاریخی، تفریح، گردش و … همه بر عهده تور می‌باشد، از این رو در هنگام رزرو تور دقت نمایید که بهترین تور کیش را برای خود انتخاب کنید تا بتوانید از سفر خود لذت ببرید.

تور های کیش باید یک برنامه ریزی دقیق و مناسب داشته باشند تا گردشگران و توریست ها بتوانند از تمام مراکز تفریحی و گردشگری بازدید کنند و گردشگران هزینه زیادی برای سفر ترکیه پرداخت می کنند، از این رو انتظار اوقات خوش را در آنجا دارند که رقم زدن این اوقات بر عهده تور می‌باشد.

وقتی تور کیش را رزرو می کنید تاریخ و ساعت حرکت و زمان بازگشت کاملا مشخص می‌شود و شما کاملا می‌توانید برای آن برنامه‌ریزی کنید و اگر توری را انتخاب کردید که برنامه مشخصی نداشت، از سفر با آن پرهیز کنید، چون سفر با آن پر از اضطراب و دلهره خواهد بود.

تور های کیش را به صورت حضوری یا آنلاین می توان رزرو کرد که در هر دو صورت باید بهترین تور با شرایط ایده آل را انتخاب نمود. بعضی از تور های کیش تور های لحظه آخری هستند که قیمت کمتری دارند اما بدون برنامه ریزی قبلی می‌باشند.

پیشنهاد میکنیم مفاله هتل های معروف استانبول را نیز مشاهده نمایید! 

بهترین تور های کیش

آب و هوای کیش در فصول مختلف

بهترین تور های کیش از آنجایی که جزیره کیش در جنوب ایران واقع شده است، شاید گمان کنید آب و هوای کیش شبیه جنوب باشد اما این فرضیه از نظر علمی پایه و اساسی ندارد، در این جا به بررسی آب و هوای کیش در فصول مختلف می پردازیم و مشخص می شود که آب و هوای کیش با جنوب ایران فرق دارد.

آب و هوای کیش تنوع زیادی ندارد و در تمام فصول گردشگران زیادی با تور های کیش به این جزیره می‌آیند.

فصل بهار یکی از بهترین فصول برای سفر به کیش می باشد، چون آب و هوا بسیار مطلوب است و هوا نه خیلی گرم و نه خیلی سرد می باشد و وزش بادهای بهاری سبب دلپذیر شدن هوا در این فصل می‌شود.

آب و هوای کیش در تابستان بسیار گرم و شرجی است اما مناسب ترین فصل برای تفریحات آبی می‌باشد و جشنواره‌های زیادی در این فصل برگزار می‌گردد که سبب می‌شود گردشگران زیادی در این فصل به کیش سفر کنند. بارندگی در این فصل در کیش به صفر می‌رسد اگر از گرما فراری هستید هرگز در تابستان به کیش سفر نکنید.

آب و هوای کیش در فصل پاییز بسیار متغیر است. مهر ماه هوا شبیه تابستان است ولی کمی خنک تر می‌باشد، در آبان هوا خنک است و در آذر ماه بارش باران های شدید وجود دارد. اگر گرمایی هستید این فصل مناسب ترین زمان برای سفر به کیش است.

در فصل زمستان آب و هوا نسبت به فصول دیگر کاهش می‌یابد ولی سرد نیست. گردشگران کمی در این فصل به کیش سفر می‌کنند، از این رو هتل‌ها تخفیفات بسیار خوبی دارند و با هزینه بسیار کم می توان هتل بسیار شیک با تمام امکانات را رزرو کرد.

اما در این فصل خبری از تفریحات آبی نیست ولی خرید اجناس بسیار با صرفه است و تخفیف خوبی دارند.

پیشنهاد میکنیم به تور های داخلی ارزان نیز یک سری بزنید!

آب و هوای کیش در فصول مختلف

بهترین تور کیش چه خصوصیاتی دارد؟

بهترین تور های کیش ویژگی و خصوصیاتی باید داشته باشند که بتوانید سفری خوب و ماندگار را با آن ها تجربه کنید.

مهم ترین مسئله ای که سبب می‌شود تور کیش به بهترین تور تبدیل شود، برنامه‌ریزی دقیق و منظم است. مدیریت هر تور قبل از سفر باید مشخص کند که در برنامه خود بازدید از چه مکان و مراکزی را دارد، چون در کیش مراکز تفریحی و خرید بسیار زیاد است و هر تور نمی تواند همه آن ها را در برنامه خود داشته باشد.

از دیگر خصوصیاتی که برای یک تور خوب می توان عنوان کرد، انتخاب هتل می باشد. بهترین تور های کیش معمولا بهترین هتل ها را برای اقامت گردشگران انتخاب می‌کنند که این انتخاب بسیار مهم و حائز اهمیت است.

بهترین تور های کیش معمولا بلیط برای هواپیماهای درجه یک را رزرو می کنند که همه این عوامل در کنار هم سبب می‌شوند شما یک سفر خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی را تجربه کنید.

این مشخصات تمام خصوصیات یک تور لوکس بود اما گاهی اوقات از دیدگاه شما بهترین تور کیش توری است که از نظر هزینه مقرون به صرفه باشد، بنابراین در این هنگام باید توری را برای سفر انتخاب کنید که با بودجه شما سازگار باشد.

در واقع بهترین تور کیش از دیدگاه هر کسی متفاوت است و به هدف و قصد شما از سفر به کیش بستگی دارد. در بعضی مواقع تاجران فقط برای خرید قصد سفر به کیش را دارند که در این صورت از نظر آن ها بهترین تور کیش، توری است که آن ها را در مراکز بزرگ خرید همراهی کند تا بتوانند از آن مراکز خرید کلی و عمده داشته باشند.

بهترین تور کیش چه خصوصیاتی دارد؟

مزیت های تور کیش به صورت هوایی

بهترین تور های کیش تور کیش هوایی نسبت به تور زمینی مزیت هایی دارد که در اینجا به بررسی آن‌ها می پردازیم.

وقتی با تور کیش هوایی سفر می کنید، در کمترین زمان ممکن به مقصد می‌رسید، در حالی که سفر با تور زمینی بسیار زمانبر و خسته کننده است و ممکن است چندین روز طول بکشد و این مزیتی است که بسیار مهم بوده و مورد توجه همگان قرار دارد.

از دیگر مزیت های تور کیش هوایی می توان به تعداد گردشگران اشاره کرد. با یک هواپیما تعداد بسیار زیادی از گردشگران در یک زمان جابجا می شوند که در تورهای زمینی که با وسایل نقلیه زمینی انجام می شود، این تعداد کمتر هستند.

سفر با تور های زمینی بسیار سخت و دشوار است ولی این دشواری در تور های هوایی دیده نمی‌شود

.با تور های کیش به صورت هوایی می توان شکوه و عظمت آسمان را از نزدیک مشاهده کرد و از دل ابر ها عبور کرد و یک سفر رویایی را تجربه کرد اما این تجربه در تور های زمینی هرگز اتفاق نمی‌افتد.

یکی دیگر از مزایای تور هوایی این است که شما در داخل ایران یا هر کشوری که باشید می توانید با انتخاب و رزرو این تور به راحتی به کیش سفر کنید و تعداد تورهای هوایی کیش بسیار زیاد است و در واقع می توان گفت این تور ها هر روزه به مقصد کیش پرواز دارند.

از دیگر ویژگی های این تور می توان به قیمت متفاوت آن اشاره کرد. تور های کیش را با توجه به بودجه خود می توان انتخاب کرد.

مزیت های تور کیش به صورت هوایی

بهترین هتل های کیش

برترین تور های کیش همواره بهترین هتل های کیش را برای مسافران خود رزرو می کنند. این هتل ها ویژگی های خاصی دارند که آن‌ها را منحصر به فرد می‌کند و در اینجا با آن‌ها آشنا می‌شویم و به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تعداد ستاره های موجود در در هتل نمایانگر میزان کیفیت آن هتل می باشد. بهترین هتل های کیش، هتل هایی هستند که تعداد ستاره آن‌ها بیشتر باشد، هرچه تعداد ستاره ها بیشتر باشد، کیفیت هتل بهتر و برای اقامت در آن باید هزینه بیشتری نیز پرداخت شود.

هتل میراژ کیش یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره در این جزیره می باشد که سالانه گردشگران زیادی برای اقامت این هتل را انتخاب می کنند. این هتل با طراحی مدرن و بسیار شیک طی چندین سال اخیر تاسیس شده است. این هتل در دو ساختمان ۸ طبقه طراحی شده است، به گونه ای که منظره زیبای خلیج فارس را می توان از آنجا مشاهده کرد. همچنین با چند دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به مرکز تفریحات آبی کیش بروید و این موقعیت سبب شده است که این هتل یکی از بهترین هتل های کیش محسوب شود.

هتل ترنج یکی دیگر از بهترین هتل های کیش می باشد. این هتل اولین هتل دریایی خاورمیانه محسوب می شود که طراحی و معماری آن به گونه ای است که اتاق های آن بر روی آب قرار گرفته اند و در این هتل در کمال آرامش می‌توانید سفری لذت بخش را برای خود رقم بزنید.

هتل پنج ستاره داریوش یکی دیگر از بهترین هتل های کیش می باشد که معماری آن برگرفته از تخت جمشید است و زیبایی خاصی دارد و گردشگران زیادی جذب معماری و طراحی آن می شوند. این هتل یکی از گران قیمت ترین هتل های کیش می باشد. بنابراین اگر دنبال هتلی ارزان قیمت هستید باید از آن صرف نظر کنید.

هتل ویدا کیش یکی دیگر از بهترین هتل های کیش می‌باشد. این هتل از نظر قیمت نسبت به سایر هتل های ۵ ستاره مقرون به صرفه است، از این رو مسافران زیادی آن را برای خود رزرو می‌کنند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور کیش

قیمت تورهای کیش بسیار متغیر و متفاوت است و عوامل زیادی بر قیمت تور کیش تاثیرگذار هستند که در اینجا به اختصار به آن‌ها می پردازیم و با آن‌ها آشنا می شویم.

زمان و فصل یکی از مهمترین عواملی است که بر قیمت تور کیش تاثیر به سزایی دارد. اگر شما فصلی را برای سفر به کیش انتخاب کنید که آب و هوا مناسب باشد یا جشنواره برگزار شود، مسلماً برای تهیه بلیط باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید.

مدت زمانی که شما قصد دارید در کیش اقامت داشته باشید نیز بر قیمت تور کیش تاثیرگذار است. اگر مدت زمان زیادی قصد اقامت داشته باشید مسلماً هزینه شما افزایش می یابد و اگر مدت زمان کمتری در کیش بمانید قیمت تور نیز ارزان تر می‌شود.

انتخاب هتل نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تورهای کیش می باشد. اگر هتلی درجه یک با تمام امکانات رفاهی را انتخاب نمایید قطعا قیمت تور شما افزایش می یابد، از این رو در هنگام انتخاب تور آن را کاملا با بودجه خود ارزیابی نمایید.

انتخاب شرکت هواپیمایی یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت تور کیش می باشد، به گونه ای که شرکت های هواپیمایی بلیط های کیش را با قیمت های متفاوتی ارائه می کنند که این تغییر در قیمت به نوع هواپیما و زمان پرواز بستگی دارد. وقتی پرواز شما با هواپیمای درجه یک انجام شود مسلماً قیمت بلیط شما افزایش می یابد، این نوع هواپیما کادری مجرب دارد و پذیرایی از مسافران به نحو احسن و عالی انجام می شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تور کیش

تفریحات آبی کیش

اکثر تورهای کیش تفریحات آبی کیش را در فصول مناسب در برنامه خود دارند و این تفریحات برای آن ها یک منبع درآمد عالی محسوب می‌شود. تفریحات آبی کیش، تفریحات بسیار جذاب و جالب برای گردشگران و توریست ها محسوب می شود و سالانه افراد زیادی فقط به قصد این تفریحات به کیش سفر می‌کنند.

یکی از لذت بخش ترین تفریحات آبی کیش، غواصی در زیر آب های خلیج فارس می باشد. این غواصی بسیار هیجان انگیز است و می‌توانید در زیر آب گیاهان گوناگون و جانداران بسیار زیبا و خاصی را مشاهده کنید. این غواصی در یک محیط کاملا حفاظت شده و ایمن انجام می‌شود که به شما لباس مخصوص غواصی داده می شود تا با آن بتوانید در اعماق آب شنا کنید و از زیبایی های زیر آب لذت ببرید.

جت اسکی یکی دیگر از تفریحات آبی کیش می باشد که بسیار هیجان انگیز بوده و مناسب افراد با هر سن و سالی می‌باشد و در تمام کلوپ های دریایی این جزیره انجام می‌شود.

اگر اهل تفریحات پرهیجان نیستید می توانید قایق سواری در جزیره کیش را امتحان کنید. قایق سواری یکی دیگر از تفریحات آبی کیش محسوب می شود که با آن به دور از هرگونه هیجان و استرسی هستید و با آرامش کامل می توانید داخل قایق بر روی آب حرکت کنید و از آرامش دریا لذت ببرید.

اسکی روی آب یکی دیگر از تفریحات آبی کیش می باشد که بسیار مهیج و هیجان انگیز است. برای این ورزش کافیست پاهای خود را به صورت محکم بر روی اسکی قرار دهید و با طنابی که به یک قایق تندرو متصل شده است با سرعت بالا روی آب حرکت کنید. اگر روی امواج بلند اسکی سواری کنید احساس می کنید بر روی ابرها هستید. این ورزش نیاز به آمادگی جسمانی بالایی دارد بنابراین بدون تمرین هرگز آن را امتحان نکنید.